x
Vietos, dėl kurių verta keliauti į Ispaniją?

Ispanija – viena gražiausių Europos šalių. Ji yra įsikūrusi pietvakariniame Europos žemyne. Šalis ribojasi su Biskajos įlanka, Viduržemio jūra, Šiaurės Atlanto vandenynu ir Pirėnų kalnais. Tie, kurie keliauja į Ispaniją pirmą kartą, čia tikrai ras ką veikti, atvykus čia galima aplankyti daug vietų, tačiau pateikiame keletą lankomiausių dėl kurių verta keliauti į Ispaniją.

 

Siera Nevada kalnai

Žmonės, kuriuos galima vadinti gamtos mylėtojais, būtinai turi aplankyti Siera Nevados kalnus pietų Ispanijoje. Šie kalnai turi vienus iš gražiausių peizažų pasaulyje. Čia taip pat galima užsiimti įvairiomis veiklomis, pavyzdžiui, slidinėjimu, vaikščiojimu pėsčiomis, važinėjimu dviračiu ar tiesiog kopimu į kalnus. Geriausias būdas pasiekti Siera Nevados kalnus yra vykti iš Granados, Malagos ar Almerijos oro uostų. Ši vieta žavi keliautojus savo unikalia gamta, tad kasmet čia apsilanko daugybė žmonių iš viso pasaulio.

 

Alhambra

Istorijos mėgėjai kaip vieną iš galimų lankytinų objektų Ispanijoje gali pasirinkti Alhambros tvirtovę Granados kalvose. Ši tvirtovė yra laikoma itin svarbia, nes ji suteikė apsaugą pirmiesiems miesto gyventojams. Tam, kad keliautojai pamatytų visą pastatą, tam turėtų skirti ne mažiau 4 valandų. Patariama bilietus įsigyti iš anksto tam, kad netektų stovėti ilgoje eilėje.